Storno podmínky

  • více než tři měsíce před pobytem 10% z celkové ceny
  • více než tři měsíce až měsíc před pobytem 20% z celkové ceny
  • měsíc až týden před pobytem 50% z celkové ceny
  • týden až tři dny před pobytem 80% z celkové ceny
  • tři dny do včetně pobytu 90% z celkové ceny

Ubytovací řád

Na základě objednaného ubytování je možné se ubytovat v den příjezdu nejdříve od 15 hodin.

 

Rezervace pokoje je platná, bez předchozího upozornění pozdějšího příjezdu, do 20:00 hod.

 

K ubytování je třeba se řádně přihlásit na recepci předložením svého občanského průkazu , cestovního pasu nebo jiného dokladu totožnosti.

 

Pokoj je možné používat po dobu zaplacení pobytu, a to poslední den do 10:00 hod.   V případě pozdějšího opuštění pokoje je možné účtovat poplatek.

 

Jestliže požádáte o prodloužení pobytu bez předchozí objednávky, můžeme Vám nabídnout i jiný pokoj, než ve kterém jste byli původně ubytováni.

 

Vzhledem k omezeným parkovacím místům je možné parkovat před recepcí jedno auto / pokoj. Zájemcům o parkování dalších aut je k dispozici parkování ve dvoře 150,- Kč / auto / noc. Cyklistům , motocyklistům je k dispozici parkování v garáži za poplatek 50,- Kč / kolo / noc, 150,- Kč / motorka / noc.

 

Snídaně, která je zahrnutá v ceně pobytu, je podávána formou bufetu v době od 8.00 h do 10.00 h. V případě Vašeho dřívějšího odjezdu, je možné poskytnout snídaňový balíček, případně po předchozí domluvě připravit snídani ve stanovený čas.

 

V době nepřítomnosti obsluhy je možné využít na recepci samoobslužný bar. Každý návštěvník baru , zapíše do formuláře jméno, příjmení případně číslo pokoje a sortiment občerstvení. Na konci pobytu Vám bude spotřebované občerstvení vyúčtováno. Ceny jsou uvedeny v nápojovém lístku a vinné kartě.

 

V rámci pobytu je možné bezplatně využít interiérový nerezový bazén. Zájemcům o wellness je k dispozici finská sauna a parní lázeň. Vstup do wellness je třeba objednat na recepci nebo na tel. č. 731 259 055. Ceník wellness je k nahlédnutí na recepci.

 

Otvírací doba: v odpoledních hodinách max do 21 h.

 

V těchto prostorách je nutné dodržovat Návštěvní řád wellness, bazénu.

 

Na pokoji i ve společných prostorách penzionu není dovoleno bez souhlasu pracovníků penzionu přemísťovat zařízení penzionu a dělat jakékoliv zásahy do elektrické sítě nebo jiné elektrické instalace.

 

Z bezpečnostních důvodů není vhodné nechávat na pokoji děti do 12 let bez dozoru dospělých, a to i v ostatních prostorách penzionu.

 

Penzion neručí za uložené věci v automobilech, které jsou zaparkované na parkovišti před recepcí.

 

V čase od 22:00 hod. do 7:00 hod., prosím, dodržujte noční klid.

Kouření a jakákoliv manipulace s otevřeným ohněm jsou ve všech prostorách penzionu zakázány!

 

Za škody způsobené nedbalostí hosta na majetku penzionu, host zodpovídá podle právních předpisů.

Host je povinný dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že ho poruší, má majitel penzionu právo odstoupit od smlouvy o poskytování ubytovací služby a to i před uplynutím dohodnuté doby/bez náhrady.

 

Budeme rádi za jakékoliv návrhy, připomínky na zlepšení provozu penzionu. Stížnost, se kterou, prosím, kontaktujte personál , případně majitele na tel.č. 731 259 055, se budeme snažit okamžitě řešit, vyřešit.

Spokojenost hosta je naše radost!


Za penzion Rustico Julie Knápková