Ubytování v penzionu,
apartmánech v Bučovicích

K ubytování v samotném centru Bučovic nabízíme v našem penzionu sedm dvoulůžkových pokojů a tři moderní elegantně zařízené apartmány. 

 

Pokoje o rozloze 14,12 – 22,51 m2 obsahují samostatnou předsíň se šatní skříní, samostatnou koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, samostatnou ložnicí. Pokoje jsou plně klimatizovány, vybaveny dvoulůžkem, TV s plochou obrazovkou, minibarem, psacím stolem, rychlovarnou konvicí, fénem. K dispozici je wifi připojení.

 

Apartmány č.1 a č.2, každý o rozloze 80m2, obsahují samostatnou ložnici pro dvě osoby, obytnou místnost s plně vybavenou kuchyňskou linkou a jídelním koutem, sedací soupravu s možností přistýlky a koupelnu se sprchovým koutem a WC. Apartmány jsou plně klimatizovány, jsou vybaveny TV plochou obrazovkou, trezorem a wifi připojením.

Apartmán č. 3 o výměře 68 m2 pro dvě osoby je zařízený v přírodním venkovském stylu, obsahuje dvoulůžkovou postel, plně vybavenou kuchyňskou linku, koupelnu s vanou a WC. Apartmán je vybaven klimatizací, plochou obrazovkou, trezorem a wifi připojením.

Ubytování v rodinném domě ve ždánicích

Rodinný dům ve Ždánicích je situován přímo u naučné stezky, která vede Motýlím rájem (http://www.politavi.cz/zdanice/motyli-raj). V přízemí domu je kuchyň s jídelním koutem a obývacím pokojem (krbová kamna, TV s připojením k satelitnímu přijímači, připojení na internet), koupelna, WC. Ze samostatné ložnice pro dvě osoby je vstup na terasu. V podkroví se nacházejí další dva dvoulůžkové pokoje. Možnost posezení venku, parkování pro hosty přímo u objektu. Možnost vzít sebou na dovolenou svého menšího zvířecího miláčka.

Dárkové poukazy

Zážitek je nejlepší dárek pro své blízké , kamarády, přátele, kolegy. Zcela jistě si na Vás vzpomenou i po letech. Proto tu pro Vás máme dárkové poukazy, které Vám rádi vystavíme na základě Vašeho přání. Dárkový pokaz je možné vystavit na ubytování, využití prostor wellness, masáže, degustace vína.

Ubytovací balíčky

Rádi trávíte čas v harmonickém prostředí, vydáte se na výlet ať už pěšky , na kole či autem po blízkém okolí, odpočinete si ve wellness? Pak tu pro vás máme pobytový balíček na tři a více noci. Dárek pro Vás: vychlazená lahev skvělého moravského vína pana domácího.

 

Ceník

Bučovice


pokoj standard
1 990,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje dvěma osobami
1 490,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje jednou osobou


pokoj deluxe

2 250,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje dvěma osobami
1 650,- Kč / pokoj / noc – při obsazení pokoje jednou osobou


služby zahrnuté v ceně ubytování:

cena za pokoj / noc – při obsazenosti 2 osob
snídaně
parkování na vlastním pozemku před recepcí
vstup do bazénu
připojení internetu přes Wi-Fi
DPH, poplatek z ubytovací kapacity


apartmán

2 500,- / apartmán / noc – při obsazení dvěma osobami


služby zahrnuté v ceně ubytování:

cena za apartmán / noc – při obsazenosti dvou osob (za poplatek možnost přistýlky)
parkování na vlastním pozemku před recepcí
vstup do bazénu
připojení internetu přes Wi-Fi
DPH, poplatek z ubytovací kapacity


možnost objednat, dokoupit snídaně

Ždánice


celý objekt ( 6 osob) 1 500,- Kč


Služby zahrnuté v ceně ubytování:
cena za celý objekt / noc
připojení internetu přes Wi-Fi
parkování na vlastním pozemku
Cena nezahrnuje 10% DPH


Při speciálních přáních, případně ubytování v delším časovém horizontu, je možné dohodnout individuální cenu.